+48 666 867 642,
biuro@lusiaoginska.pl

+48 666 867 642
biuro@lusiaoginska.pl

Dogmat poprawności politycznej

Szanowny Panie Redaktorze!

Czy może nas jeszcze cokolwiek zdziwić? W świecie, który głaszcze morderców, gwałcicieli, w świecie, który aprobuje wrogie, zabójcze obyczaje religijne, w świecie, który gospodarzom nakazuje ciszę nocną w czasie rabunku w ich domach. Czy może nas jeszcze cokolwiek zaskoczyć? Chyba niewiele. Właśnie to jest niepokojące, powinny ruszyć tysiące Europejczyków w obronie - jeśli już nie swojej religii, wiary - to przynajmniej w obronie swoich rodzin i własnego życia!
Ludzie normalni nie mogą tego uczynić. Tak naprawdę światem jeszcze nie zawładnął ISIS, światem nie zawładnęły samotne wilki chore na wściekliznę… Świat sterroryzowała poprawność polityczna!! Ona jest przyczyną nieszczęść w dzisiejszej Europie! Polityczni adwokaci islamistów są tak samo, winni zbrodni popełnionych na Europejczykach, jak podobno w większości „chorzy psychicznie” uchodźcy! Kanclerz Merkel udaje, że zamknęła się w bunkrze i popełniła samobójstwo, więc nie weźmie odpowiedzialności za zbrodnie muzułmanów, których tak gorąco zapraszała! Nawet papież Franciszek stwierdził, że trwa wojna, jednak nie jest to wojna religijna?? Cóż, z papieżem lepiej się nie spierać, gdy przemawia ex cathedra, w sprawach wiary i religii, jednak i ta katedra się mocno zakolebie, gdy w kościołach zamiast „oremus” zabrzmi: „Allach Akbar”. Czy też wtedy wyluzowany selfie-papa powie islamistom: - „róbcie raban”? Poprawność polityczna stała się usankcjonowanym rakiem na mózgu ludzkości! Nie można go tknąć, gdyż leczenie tego świństwa będzie okrzyczane faszyzmem!

W Łodzi pracownik drukarni odmówił wyprodukowania gejowskiego stojaka reklamowego, został za to ukarany przez sąd grzywną. Rzecznik Praw Obywatelskich, Adam Bodnar wsparł biednych homoseksualistów, którym stojaka, ten brzydki pracownik drukarni, nie wydrukował!

Adama Bodnara podziwiam, widzę, że człowiek rozumny, odważny, przez kogo trzeba dokształcony - nie jakieś lelum polelum. Wierzę w tego chłopa! Wierzę, że będzie interweniował również wtedy, gdy muzułmańska drukarnia słusznie odmówi drukowania gejowskich ulotek! Chętnie zobaczę jak się pan rzecznik do takiej drukarni dobiera i w jaki sposób będzie bronił praw homoseksualistów. Może Bodnar sparafrazuje słowa wyżej wymienionego papieża i powie: - a kim wy jesteście, że pozwalacie sobie oceniać gejów???

Lusia Ogińska 2016 r

LULI...

Boję się synku o twój świat,
- staje się coraz bardziej zły -
wiem, że nadejdzie taki czas
w którym do niego pójdziesz mi!

Myślę, gdy ciebie tatuś tuli,
siostrzyczka śpiewa, kot ci mruczy,
ten świat syneczku, luli, luli...
Ciebie niczego nie nauczy!

Dziś znowu niebo krwawą wstęgą
nad ziemią się złowrogo tli,
boję się synku, bo na pewno...
do tego świata pójdziesz mi!

Zagrzmiało znów za oknem… tam,
przyjdź do mnie synku się przytulić,
ja ten świat znam, ja ten świat znam!
Nie płacz już synku... luli, luli...

Lusia Ogińska 2003r